Książeczki dla dzieci z ich imieniem

Głównym bohaterem każdej przygody jest Twoje dziecko – w treści książki znajdzie się jego imię i nazwisko oraz imię jego kolegi/koleżanki, jak również miejscowość w której mieszkają.

Każda z książek jest oprawiona w twardą oprawę formatu A4 oraz zawiera 16 całostronicowych ilustracji, których przykłady są zaprezentowane przy opisie.

Baśnie dla dzieci od lat 3

Delfin Fin

Okładka książeczki Delfin FinWasze dziecko przy pomocy fantazji przeniesie się w świat podwodny, by wziąć udział w przygodach z rekinem i zaprzyjaźnić się z delfinem Finem. Czy spodoba mu się świat różnokolorowych rybek, raj i ośmiornic?

Przykładowe ilustracje (kliknij, aby powiększyć):

 

 

W Królestwie Czterech Pór Roku

Okładka książeczki Delfin FinWasze dziecko w baśniowej krainie snów będzie cieszyć się widokiem tańczących rusałek. Pomoże olbrzymowi być dobrym i sprawi, że kasztanowe ludziki już nigdy nie będą się nudzić. W nagrodę dostanie od Królowej Wiosny czarodziejski kamyk, który oduczy jabłoniowego skrzata kłamać i razem uratują sad jabłoni.

Przykładowe ilustracje (kliknij, aby powiększyć):

 

W Zoo

Okładka książeczki W ZooDzieci odwiedzają ZOO, ale stwierdzają, że panuje w nim chaos. Zwierzęta znajdują się w nie swoich klatkach. Odkrywają w ZOO obecność duszka amazońskiej dżungli, który jest sprawcą całego zamieszania. Ale czy uda im się uporządkować cały bałagan?

Przykładowe ilustracje (kliknij, aby powiększyć):

 

Baśnie dla dzieci od lat 6

 

Na pomoc małemu Hubertowi

Okładka książeczki W slonSłonik Hubert uwięziony jest w menażerii cyrkowej i bardzo tęskni za swoją mamą, która biega po afrykańskiej sawannie. Wasze dziecko za pomocą magii przeniesie się do Afryki, by zrobić wszystko, by pomóc małemu słonikowi. Czy Hubert spotka się ze swoją mamą?

Przykładowe ilustracje (kliknij, aby powiększyć):

Księga o Tarzanie

Okładka książeczkiWasza pociecha wraz z kolegami i nauczycielką weźmie udział w wycieczce parostatkiem. Kiedy dzieci uruchamiają stary dzwon łodzi, przenoszą się wraz z kapitanem na pokład drewnianego parowca, który płynie po afrykańskiej rzece Zambezi. W dżungli zawierają przyjaźń z Tarzanem i wspólnie uczestniczą w przygodach.

Przykładowe ilustracje (kliknij, aby powiększyć):

O pięknej księżniczce i dzielnym królewiczu

Okładka książeczkiPewnego dnia spokojne i cudowne życie pięknej księżniczki zostaje zamienione w smutne i pełne tajemnic. Dlaczego księżniczka po każdej nocy ma zniszczone pantofelki? Tę zagadkę próbują rozwiązać kolejni śmiałkowie, wśród nich dzielny królewicz i jego wierny przyjaciel. Trafiają oni do zamku okrutnego skrzata. Jak potoczą się ich losy? Czy uda im się pomóc księżniczce?

Przykładowe ilustracje (kliknij, aby powiększyć):

Dinosaurus

Okładka książeczki W dinoPrzyjemna wyprawa kajakiem kończy się burzą i zgubieniem drogi przez dzieci. Trafiają one w miejsca, gdzie mieszkają wielkie dinozaury i brontozaury. Grozi im wielkie niebezpieczeństwo, bo zwierzęta te podążają ich śladem. Czy uda im się uciec przed dinozaurami? I czy odnajdą drogę do domu?

Przykładowe ilustracje (kliknij, aby powiększyć):

Joly

Okładka książeczki W joly

Joly, czyli długa droga do szkoły. Czasami to droga nieskończenie długa, bez względu na to czy chodzi się do szkoły w Polsce, w Afryce, czy w Australii. Czasami po prostu się nie chce. Ale bywa i tak, że idziemy pełni nadziei, że wydarzy się coś niezwykłego…

 

Przykładowe ilustracje (kliknij, aby powiększyć):

Dla dzieci przed I Komunią Świętą

Idę z jezusem przez życie

Okładka książeczki W jezusGrupa przyjaciół ze szkoły tworzy zgraną paczkę. Podczas jednej z zabaw jeden z nich ulega groźnemu wypadkowi. Wszyscy jednak zauważają, że chłopiec wychodzi z tego bez szwanku. Dzieci dziwią się, jednak babcia głównego bohatera opowiada im o Jezusie Chrystusie, o Bogu Ojcu i eucharystii. O cudach, miłości i o sile wiary. Czy bohaterowie ze stowarzyszenia szkolnych przyjaciół zrozumieli przesłanie?

Przykładowe ilustracje (kliknij, aby powiększyć):